• Zápisky I. je výber z denníkov, ktoré si píšem od roku 2005. Na začiatku bola moja potreba zaznamenať momentálne pocity, skúsenosti a zážitky, postupne sa z toho stal návyk. Denníky mi slúžia ako zrkadlo, pohľad do môjho vnútra, do môjho okolia, šanca ako získať sebareflexiu, posúvať sa ďalej a nerobiť tie isté chyby.  Mám v živote obrovské šťastie. Som obklopený ľuďmi, ktorí ma majú radi, a vždy ma podporia keď zaváham. Navzájom sa inšpirujeme, aj keď si to niekedy ani neuvedomujeme.
  Trochu som váhal, či Zápisky I. vydať. Ale dostávam otázky od mladých aj starších muzikantov. Ako som sa stretol s Patom, ako sme nahrávali album, ako sa mi podarilo toto alebo tamto... Rozhodol som sa preto časť mojich denníkov zverejniť. Pridávam
  k nim CD s novými verziami skladieb z albumu The Son, Komara a The Blessed Beat. Vytvoril ich môj veľmi dobrý priateľ, hudobník a bútľavá vŕba, Tomáš Mutina. Patrí mu moje veľké poďakovanie. Ďalej ďakujem Valérovi Dugasovi za odsedené hodiny pri výbere zápiskov a pri úprave textov, ďakujem vydavateľovi Janovi Sudzinovi, že mi stále povie "poďme to urobiť, David", ďakujem všetkým ľudom, ktorí sa ocitli v Zápiskoch I., ďakujem Marekovi Sálkovi za všetko, čo pre mňa doteraz urobil, a ďakujem mojej rodine za krásny život, inšpiráciu a trpezlivosť.


  David Kollar

  Includes unlimited streaming of Unfinished Stories original soundtrack via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
  ... more
  ships out within 10 days
  edition of 100 

    €16 EUR or more 

  You own this  

   

about

Barborka Kollarova voice (3 years old)

credits

from CD s knihou: Zápisky I. Alchýmia úspechu a prehry, released November 19, 2016

license

all rights reserved

tags

about

David Kollar Prešovský kraj, Slovakia

"David is one of the most modern and progressive artists of this age" preparedguitar.blogspot.sk

David Kollar (1983) is a young generation artist, guitarist and film music composer with a unique musical vision.

Pat Mastelotto - KING CRIMSON
"David in particular is one of the most innovative and driven young guitarists on the scene today.
... more

contact / help

Contact David Kollar

Streaming and
Download help

Redeem code